TALEP
FORMU

KAPAT

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

%100 Türk sermayesi ile 1990 yılından bu yana madeni yağ ve gres üretimi konusunda faaliyet göstermekte olan Viscol Petro Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş., sektörde uzun yıllar çalışarak deneyim kazanmış eğitimli ve uzman kadrosu ile sanayinin ihtiyaç duyabileceği her türlü madeni yağ ve gresi en son performans kriterlerine göre üretebilmektedir.

İstanbul Tuzla Kimya Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesinde kurulu olan fabrikamız, tamamı paslanmaz çelik depolama tankları ve üretim hatları ile yıllık 30.000 tonun üzerinde üretim ve dolum kapasitesine sahiptir.

Firmamızın ana hedefi; verimli, ekonomik ve güvenilir ürünlerle müşteri beklenti ve taleplerini en kısa sürede karşılamaktır. Güçlü Ar-Ge’miz sayesinde özellikle yurt dışından ithal edilen madeni yağ ve greslerin yerine daha iyi ürünler geliştirip, bu ürünleri hem yurt içine hem yurt dışına satarak ülkemiz ekonomisine katkı sağlamak şirketimizin birinci önceliğidir.

500’ün üzerinde ürün çeşidiyle VISCOL bugün Demir-Çelikten Tekstile, Otomotivden İnşaata, Denizcilikten Gıdaya, Madencilikten Talaşlı İmalata, Kauçuktan Savunmaya ve daha bir çok endüstriye hizmet etmektedir.Yoğun Ar-Ge çalışmaları sonucunda üretmeyi başarmış olduğu Nato Stok Numarasına Sahip (NSN) MIL-SPEC yağlayıcıları, NSF H1 onaylı gıda sınıfı yağlayıcıları özel sektörler için geliştirmiş olduğu GREXX markalı gresleri ve INFINITE LUBRICATION TEKNOLOJİSİNE sahip motor yağları VISCOL’ü diğer üreticilerden ayrılan unsurlardan sadece bazılarıdır.

Kaliteli ve çok çeșitli ürünlerle, sürekli iyileștirme ve müșteri memnuniyetini prensip edinmiș olan șirketimiz ISO 9001 Kalite Yönetim sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim sistemi ve ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetimi sistemi sertifikaları ile, EPDK Madeni Yağ Lisansı ve çok sayıda TSE belgesine sahiptir.

Üretimi yapılan tüm ürünlerimiz laboratuvarımızda ekibimiz tarafından dünyada kabul gören ASTM, DIN ve TS standartlarına uygun olarak kalite kontrol testleri yapıldıktan sonra siz değerli müşteri ve iş ortaklarımıza sunulmaktadır.

PETROVISCOL madeni yağ ve gresleri makine, araç ve ekipmanlarınızın bakım ve duruş sürelerini azaltarak en üst performans seviyesinde çalışmasına yardımcı olur.

GALERİ