Viscol Lubricants

İnşaat Sektörü

İnşaat Sektörü

Ekipman arızaları proje takviminizde sapmalar, kazancınızda kesintilere neden olabilir. Viscol inşaat sektörünün zorluklarını göz önünde bulundurarak, firmaların düşük işletme maliyetleriyle zamanında projelerini tamamlaması için güvenilir ve geniş ürün yelpazesi ile hizmet vermektedir.

Öne Çıkan Ürünler;

 • CEP 30 HT
  Çok yüksek ısıda kullanılabilen, grafit içerikli, hareketli kızaklar ve raylar için dizayn edilmiş bir koruyucu ve yağlayıcı pastadır.
 • Hydrolube T
  Bu grup hidrolik yağlar mevcut standart katkı maddelerine ek olarak içerdikleri indeks arttırıcı katıklar sayesinde çok geniș sıcaklık aralıklarında, viskozitelerini fazla değiștirmeden, mükemmel bir șekilde servis verirler. Ağır preslerin, ağır inșaat makinalarının vazgeçilmez yağlarıdır.
 • K3 Grease
  Kalsiyum bazlı kırmızı kap gresidir. Çalışma sıcaklığının yüksek olmadığı uygulama alanlarında çabuk ve etkili yağlama sağlar.
 • Mould C
  Doğrudan tatbik edilen, kaydırıcı ve kalıp ayırıcı özelliği yüksek çelik beton kalıplarının yağlanmasında kalıp ayırıcı olarak kullanılan bir yağdır. İçerdiği mineral yağ ve yağ asitleri sayesinde betona mükemmel yüzey özellikleri kazandırır. Kalıpların ömrünü uzatır.
 • Mould Protect
  Mould C ‘ye ilaveten antikorozif katkı paketi içeren ve koruyucu özellikleri ön plana çıkan bir inşaat kalıp ayırıcısıdır.
 • Rock Drill
  Sarsıntılı ve darbeli delici el aletlerinin yağlama ve soğutma gereksinimleri için özel olarak geliștirilmiș yağlar olup yüksek hava akıș hızlarında șok yüklemelerde ve yüksek piston sıcaklıklarında mükemmel çalıșır.
 • Seramol
  Ahșap kalıpların yağlanmasında kullanılan, su ile emülsiyon yapan ince bir yağdır. Kalıplara püskürtme veya fırça ile uygulanır. Kullanıl öncesi % 20 oranında su ile seyreltilir. Ham kalıpların ıslatılması için çok uygundur.
 • Top Gear HD, API GL-5
  Ağır şartlarda çalışan dişli kutuları ve özellikle hipoid dişlileri için formüle edilmiş, yüksek EP katkılı ve yüksek viskoziteli dişli yağlarıdır.